Advertentie
Dronken bestuurders leveren rijbewijs in na ongevallen
1 april 2011 om 17:38 • Aangepast
4 oktober 2025 om 11:49
Twee automobilisten zijn vrijdagmiddag hun rijbewijs kwijtgeraakt, omdat ze dronken achter het stuur zaten toen ze ongelukken veroorzaakten in Tilburg. Er raakte in beide gevallen niemand gewond.
Bij het eerste ongeval reed een automobilist tegen een lantaarnpaal op de Heyhoefdreef in Tilburg. De 40-jarige man uit Garnwerd vertelde dat hij met zijn telefoon bezig was toen hij de macht over het stuur verloor. Na een blaastest bleek dat de man drie keer de toegestane hoeveelheid had gedronken.
Een 51-jarige automobilist uit Moergestel veroorzaakte het tweede ongeluk. De man reed tegen de rijrichting in op de Tilburgse Spoorlaan. Agenten zagen dit en gaven de man een stopteken, maar in plaats van te stoppen, probeerde hij de controle te ontvluchten. Met een snelheid van 180 kilometer per uur reed de man op de A58 van Tilburg naar Eindhoven. Hierbij raakte hij van de weg.
Advertentie
Advertentie
