Ontdek
VIDEO

FC Den Bosch speelt weer eens gelijk

11 april 2011 om 00:55 • Aangepast 4 oktober 2025 om 10:47

FC Den Bosch heeft niet weten te winnen van Cambuur Leeuwarden. In Friesland werd het 2-2. Mark de Vries schoot Cambuur in de laatste minuut langszij.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De Bossche doelpunten vielen voor rust. Via Istvan Bakx en een knappe volley van Paco van Moorsel ging FC Den Bosch halverwege met 2-0 aan de leiding. In de 67e minuut deed Cambuur via Paul Beekmans iets terug. En in de laatste minuut verpeste De Vries dus het Brabantse feestje.
Dertiende gelijkspel
FC Den Bosch is dit seizoen kampioen gelijke spelen. De remise tegen Cambuur was al de dertiende keer dat de punten gedeeld werden. Daarmee is Den Bosch koploper in het Nederlandse betaald voetbal.
Play-offs
De play-offs lijken voor Den Bosch erg ver weg. De club blijft steken op de elfde plaats in de Jupiler League.



App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.