Ontdek

Ministerie erkent problemen A4

12 april 2011 om 18:26 • Aangepast 4 oktober 2025 om 10:32

Het ministerie van Infrastructuur en Milieu erkent dat er een probleem is met de snelweg A4, bij knooppunt Zoomland. Ambtenaren van het ministerie hebben het knelpunt in beeld en hebben de gemeente Bergen op Zoom gemeld dat het bestudeerd wordt.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het gaat om de beruchte wegversmalling in de snelweg ter hoogte van de sigarettenfabriek van Philip Morris. Al het verkeer van Noord naar Zuid moet over één rijstrook. Dat is bedoeld om invoegend verkeer uit Roosendaal de ruimte te geven. Straks als de volledige snelweg A4 is aangelegd, wordt het veel drukker en dan worden er op die plek grote opstoppingen verwacht. De aantrekkingskracht van de A4 neemt hoe dan ook toe.
Flessenhals
Vanaf 2013 is de nieuwe weg de kortste en waarschijnlijk snelste verbinding tussen de havens van Rotterdam en Antwerpen. De gemeente Bergen op Zoom heeft de minister uitgenodigd om ook persoonlijk te komen kijken naar de 'flessenhals' van de A4, maar daarop heeft de gemeente nog geen antwoord ontvangen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.