Ouders en kinderen verzetten zich tegen sluiting zwembad

13 april 2011 om 16:43
nl
De ouders en kinderen van vier basisscholen in Berkel-Enschot en Tilburg zijn een petitie gestart om zwembad de Rauwbraken open te houden. De gemeente Tilburg liet weten dat er geen nieuwe exploitant is gevonden en dat het zwembad in Berkel-Enschot daarom dicht gaat.
Geschreven door

Na een dag hebben al 250 mensen de petitie getekend. De inititatiefnemers vinden het belachelijk dat een zwembad dat volgens hen jaarlijks veel bezoekers trekt, dicht moet. Bovendien zouden er wel drie geinteresseerde partijen zijn, maar zij willen het horecagedeelte verbouwen. Daarvoor moet het bestemmingsplan worden aangepast en dat zou het gemeentebestuur niet zien zitten.

Aanstaande zaterdag om 16:00 uur is er een protestmanifestatie in het winkelcentrum van Berkel-Enschot. Kinderen en hun ouders zullen daar actievoeren tegen de sluiting van Rauwbraken.

De Tilburgse Volkspartij verzet zich ook tegen de sluiting. De partij heeft nog net op tijd een motie ingediend om het op de agenda van de commissievergadering van maandag te krijgen. Fractievoorzitter Loes Dielissen hoopt dat er zoveel mogelijk mensen die tegen sluiting zijn, de vergadering bijwonen. Van wethouder Hamming wil de partij weten hoeveel moeite er is gedaan om de exploitatie aan anderen over te dragen. De wethouder was niet bereikbaar voor commentaar.








App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!