Advertentie
Stelende prostituee uit Helmond opgepakt
22 april 2011 om 14:48
Een 26-jarige vrouw uit Helmond is vrijdagavond gearresteerd omdat zij een vrachtwagenchauffeur zou hebben bestolen, nadat zij betaalde seks met hem had gehad. Ook een 36-jarige man uit Helmond werd aangehouden.
De chauffeur vertelde dat hij op de parkeerplaats werd aangesproken door een vrouw, die voorstelde om seks te hebben voor 40 euro.
Na afloop vertelde de vrouw dat ze een schoen kwijt was. Zij zocht de hele cabine af, waarna ze uitstapte en naar haar eigen auto ging. Daarna merkte de chauffeur dat zijn portemonnee weg was en waarschuwde de politie.
De politie zette de vrouw aan de kant op de A59 bij Waalwijk. Zij zat samen in de auto met een 36-jarige man. De vrouw gaf toe dat zij met de vrachtwagenchauffeur seks had gehad, maar ze ontkende de diefstal. De politie vond geen portemonnee, maar wel 15 Engelse ponden en dat was precies het bedrag dat de chauffeur kwijt was.
Advertentie
Advertentie