Ontdek

Getuige fietst 17 kilometer achter inbreker aan

4 mei 2011 om 16:58 • Aangepast 4 oktober 2025 om 07:26

Een getuige van een inbraak in een fietsenwinkel in Made heeft zich van zijn sportieve kant laten zien. Hij heeft de inbreker achtervolgd tot aan Zevenbergen. Op de fiets.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

In de nacht van woensdag op donderdag probeerde iemand voor de derde keer in korte tijd in te breken bij de fietsenwinkel aan de Nieuwstraat in Made. De inbreker probeerde met een stoeptegel de ruit in te gooien. Toen het gat niet groot genoeg bleek om doorheen te kruipen, is hij er op de fiets vandoor gegaan.

De getuige bedacht zich geen moment, pakte ook een fiets en reed achter hem aan. De achtervolging duurde tot aan Zevenbergen, " target=_blank>17 kilometer verderop. Daar is hij de inbreker uit het oog verloren. Ondertussen was de politie ook al aan het zoeken in de omgeving, maar de verdachte is nog niet gevonden.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.