Advertentie
Naam Tilburg Trappers dreigt te verdwijnen
9 mei 2011 om 16:44 • Aangepast
2 oktober 2025 om 10:21
De naam Tilburg Trappers dreigt te verdwijnen bij de doorstart van de Tilburgse ijshockeyclub. Dat heeft voorzitter Gerard Zeebregts bevestigd.
Vanwege het faillissement van de club is de naam in handen gekomen van de curator en die vindt dat Trappers de naam terug moet kopen. Volgens Zeebregts zou dat tienduizenden euro's gaan kosten en dat bedrag kan de club niet ophoesten.
Naïef
De club heeft al een nieuwe naam achter de hand, die, als het zover komt, op 25 mei bekend gemaakt zal worden. "Die nieuwe naam zal zeker verwijzen naar de historie van de club', zegt Zeebregts. Hij noemt de handelswijze van de curator naïef. "Hij weet dat het geld er niet is. Hij heeft geen affiniteit met de historie van ijshockey en op deze manier wil hij de doorstart blokkeren." Die doorstart komt er volgens Zeebregts sowieso.
Advertentie
Advertentie
