Drie jonge meisjes uit Breda vermist
De politie in Breda is op zoek naar drie vermiste jonge meisjes. Het gaat om de 13-jarige Janice Verbraak en om de zusjes Surme (12) en Sharmin Hagi Aziz (13).
De vader van Janice nam zaterdag contact op met de politie en vertelde dat zijn dochter sinds vrijdagmorgen niet meer thuis was gekomen. De politie gaat niet uit van een misdrijf, maar is vanwege de jonge leeftijd direct een onderzoek gestart. De politie denkt dat ze in het gezelschap is van de twee zusjes. Volgens de politie zijn de kinderen kennelijk eerder samen weggelopen.
Later op de avond kwam rond zeven uur een tip uit Oudenbosch binnen bij de politie. De meisjes zouden op een bouwplaats rondlopen. Een politiebus met agenten kwam op de melding af en trof drie meisjes aan, maar niet degene waarnaar gezocht wordt.
Volgens de signalementen is Janice getint, 1.45 lang, heeft ze een tenger postuur en donkerbruin haar. Ze droeg een zwarte broek en donkerblauw vest met witte mouwen. Janice heeft een litteken op haar voorhoofd. Sharmin droeg een lichtblauwe spijkerbroek en had zwarte sportschoenen aan. Ze heeft lang haar wat ze meestal los draagt. Haar zusje Surme droeg een donker vestje, lichtblauwe spijkerbroek en had grijze sportschoenen aan. Ze heeft ook lang haar, maar draagt dat meestal in een staart.
Op vermistekinderen.nl, een landelijke website, is een oproep geplaatst.
