Ontdek

Politie schiet op autodief Roosendaal

17 mei 2011 om 13:04 • Aangepast 26 september 2025 om 09:18

Een automobilist in Roosendaal heeft dinsdagnacht onder bedreiging van een vuurwapen zijn auto af moeten geven aan een dief. Dat gebeurde rond halfeen op de Elisadonk.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Agenten die in de buurt waren achtervolgden het voertuig. De dief ging er met hoge snelheid en gedoofde lichten vandoor richting de Albastdijk. Daar zette de carjacker de auto aan de kant. De bestuurder stapte uit waarna een van de agenten eiste dat hij zijn wapen moest laten vallen.

Toen hij dat niet deed trok de agent zijn pistool en loste een schot. Daarop rende de verdachte richting de Zundertseweg. Hij is nog voortvluchtig. Een 24-jarige man uit Roosendaal die ook in de auto zat, is aangehouden. De recherche is een onderzoek begonnen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.