Man in Breda bedreigt buurvrouw met vuurwapen
De politie heeft maandagmiddag een 29-jarige man aangehouden in de Houtmanstraat in Breda. Hij zou een buurvrouw met een wapen hebben bedreigd.
De politie kreeg om kwart over vijf een melding dat een 48-jarige bewoonster van de Houtmanstraat werd bedreigd met een vuurwapen door een buurman. Toen de politie bij het huis aankwam, werd de verdachte betrapt toen hij over de schutting wilde klimmen. Hij bleek in het bezit te zijn van twee vuurwapens, een mes en een busje met traangas.
Het slachtoffer was hevig overstuur en vertelde dat de man eerder die dag aan de deur was geweest. Ze had de dag daarvoor bemiddeld in een ruzie tussen de verdachte en zijn vriendin. De vriendin was vertrokken met de auto en de verdachte kwam zijn auto terugeisen.
Toen de 48-jarige vrouw aangaf niet te weten waar de auto was, werd de buurman kwaad. Hij kwam later terug met een vuurwapen. Hij zit vast. Zijn wapens en het traangas zijn in beslag genomen.
