Landstitel amateurs niet voor FC Oss
FC Oss heeft ook de tweede wedstrijd tegen IJsselmeervogels met 2-0 verloren. Daardoor zien de Ossenaren het algeheel kampioenschap bij de amateurs aan zich voorbij gaan.
IJsselmeervogels had de eerste wedstrijd ook al met 2-0 gewonnen. FC Oss eindigde bovenaan in de Topklasse zondag, IJsselmeervogels was de beste in de zaterdagklasse.
Twee keer scoren
Bij rust stond het zaterdagmiddag nog 0-0. In de tweede helft kwam IJsselmeervogels op voorsprong via een eigen doelpunt van Cees Keizer. Het tweede doelpunt, van Kwong Wah Steinraht, was van grote schoonheid. Door de overwinning is de kampioensschaal komend seizoen in Spakenburg te bewonderen.
FC Oss promoveert toch
Normaal gesproken promoveert de ploeg die kampioen wordt naar de Jupiler League, maar in dit geval niet. FC Oss is al zeker van terugkeer in de eerste divisie omdat IJsselmeervogels liever in het amateurvoetbal actief blijft. De Ossenaren reageerden dan ook gelaten op het verlies.
