Advertentie
Mensenhandel in Brabant-Noord onvoldoende aangepakt
2 juni 2011 om 14:09
De aanpak van prostitutie en mensenhandel in de regio Brabant-Noord was vorig jaar onvoldoende. Dat blijkt uit een rapport dat op verzoek van de Raad van Korpschefs is opgesteld.
De expert van het korps kan maar een paar uur per dag aan mensenhandel besteden. Het korps haalt daardoor niet het aantal controles dat is vereist. Dit terwijl volgens het korps vijf- tot zeshonderd gevallen van huisprostitutie bekend zijn in de regio Brabant-Noord.
Volgens korpschef Miriam Barendse wordt er inmiddels hard gewerkt aan een inhaalslag. Volgens haar werken er binnen het korps inmiddels meer mensen aan de aanpak van prostitutie en mensenhandel.
Ook het korps Brabant Zuid-oost moet volgens het rapport nog meer aandacht besteden aan prostitutie en mensenhandel. Het korps Midden en West Brabant scoort een voldoende.
Advertentie
Advertentie