Advertentie
Brandweer vertrokken bij papierhandel Heijnen Tilburg
• Aangepast
De brandweer heeft donderdagmorgen de bluswerkzaamheden beëindigd bij papierhandel Heijnen aan de Centaurusweg in Tilburg. Brandweerlieden waren dagenlang bezig met nablussen, na de enorme brand afgelopen zaterdag.
De brand ontstond zaterdagmiddag door nog onbekende oorzaak. De schade loopt in de miljoenen. Het vuur legde twee opslagloodsen volledig in de as. Alleen het kantoor en een kleine hal staan nog overeind.
Overlast omwonenden
De dikke zwarte rook veroorzaakte afgelopen weekend overlast voor omwonenden. De rook was in de wijde omgeving te zien.
De brand was moeilijk te bestrijden omdat er duizenden kilo's aan geperst papier lagen. De balen papier werden in een soort bad gedompeld en daarna met shovels uit elkaar gehaald.
Advertentie
Advertentie
