Advertentie
Oranje-Zwart onderuit in halve finale EHL tegen HGC
10 juni 2011 om 18:03 • Aangepast
4 oktober 2025 om 02:43
1/3 OZ-speler Jeroen Delmee
De hockeyers van Oranje-Zwart zijn er niet in geslaagd om de finale van de Euro Hockey League (EHL) te bereiken. HGC was met 3-0 te sterk voor de ploeg van coach Sjoerd Marijne.
De thuisploeg speelt zondag in Den Haag in de finale tegen het Spaanse Club de Campo, dat het Engelse Reading met 3-0 versloeg.
Twee keer Kranstauber
HGC kwam in de twaalfde minuut op voorsprong door een treffer van Timmo Kranstauber uit een strafcorner. Oudgediende Rob Short maakte er vlak voor rust 2-0 van. In de vijftigste minuut besliste opnieuw Kranstauber het duel met een doeltreffende strafbal, 3-0.
Mink van der Weerden
Oranje-Zwart moest het stellen zonder Mink van der Weerden. Om een stressfractuur aan zijn voet te voorkomen, moest de strafcornerspecialist rust houden.
Advertentie
Advertentie
