Ontdek

President Mexico steunt 'Maza' in dopingzaak

11 juni 2011 om 17:20 • Aangepast 4 oktober 2025 om 02:40

PSV-speler Francisco 'Maza' Rodriguez heeft in de dopingzaak waarin hij verwikkeld is steun gekregen van de Mexicaanse president Felipe Calderón. De president liet zondag weten overtuigd te zijn van de onschuld van 'Maza' en vier andere spelers van het Mexicaanse voetbalelftal.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

"Ik weet zeker dat dit goede jongens zijn", aldus Calderón. Vijf Mexicaanse internationals, onder wie PSV'er Francisco 'Maza' Rodriguez, testten tijdens een dopingcontrole voorafgaand aan het toernooi om de Gold Cup positief op de verboden stof clenbuterol.
'Schuld van het vlees'
De nationale voetbalbond vermoedt dat ze dat hebben binnengekregen door vervuild vlees. "Deze spelers zijn onschuldig; het komt door het vlees", aldus de president.

De betrapte voetballers zijn in Los Angeles geweest voor extra onderzoeken. In afwachting van de contra-expertise zijn ze voorlopig geschorst.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.