Advertentie
Bredanaar bedreigt vrouw met mes en hamer
12 juni 2011 om 02:16
Een 44-jarige Bredanaar is zaterdagnacht opgepakt nadat hij bewoners van een woning aan de Baronielaan had bedreigd met een mes en een hamer.
De man was een bekende van de 29-jarige bewoonster van het pand. De man was die nacht al eerder aan de deur geweest en had toen staan schreeuwen en aanbellen. Rond twee uur kwam hij terug met het mes en de hamer. Hij bedreigde de vrouw en probeerde haar kamer binnen te dringen.
Huisgenoten van de vrouw hebben de politie gebeld. Toen de man dit in de gaten kreeg ging hij er vandoor. Hij is in de Komeetstraat aangehouden en overgebracht naar het politiebureau.
De 29-jarige Bredase was te overstuur om haar verhaal te doen tegen de politie. De aangifte wordt later alsnog opgenomen. Een huisgenoot van de vrouw en zijn vriendin hebben wel een verklaring afgelegd.
Advertentie
Advertentie