Ontdek

Brabanders grijpen naast TV Lab Kijkerspitch

15 juni 2011 om 10:34 • Aangepast 24 september 2025 om 23:48

De drie Brabanders die meededen aan de TV Lab Kijkerspitch, hebben niet gewonnen. Rob Peeters uit Eindhoven, Nikki Schouten uit Rosmalen en Chiel Timmermans uit Eindhoven streden mee in de wedstrijd van BNN, maar zij haalden de eindstreep niet.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Hun ideëen eindigden respectievelijk als tweede, derde en vierde.
Winnaar
Het idee Truman van Roland de Bruïne en Rik van der Linden uit Rotterdam werd het best beoordeeld door het publiek, zo werd donderdagmorgen bekend. Van het winnende idee maakt BNN komende zomer een tv-programma.

In het programmaidee van de winnaars draait het om social media-geek Truman. Hij is zonder dat hij het weet hoofdpersoon in een spel tussen twee teams. Zij moeten Truman opdrachten laten uitvoeren door zijn social media-leven te infiltreren en de boel flink te manipuleren. Het BNN-programma wordt in de week van TV Lab uitgezonden, van maandag 29 augustus tot en met vrijdag 2 september.
400 mensen
In totaal stuurden 400 mensen een idee in. De vakjury selecteerde zes voorstellen waarop het publiek kon stemmen. Vorig jaar won het programma Dorpse Meiden, bedacht door een aantal vriendinnen uit Deurne.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.