Advertentie
Boete voor verzekeringskantoor in Valkenswaard
22 juni 2011 om 11:41
Verzekeringskantoor DFD in Valkenswaard heeft een boete van 50.000 euro gekregen voor het niet passend adviseren van militairen. De Autoriteit Financiële Markten in Amsterdam heeft dit bepaald.
DFD staat voor De Financiële Dienstverleners. Het kantoor in Valkenswaard ging in de fout bij het afsluiten van levensverzekeringen. Hierbij is te weinig rekening gehouden met de vermogenssituatie van de cliënten.
Het kantoor in Valkenswaard heeft in 2009 en vorig jaar onvoldoende onderzocht of de verzekeringen wel bij de cliënten passen. Het AFM heeft twaalf dossiers bestudeerd en wilde in eerste instantie een boete van 500.000 euro opleggen. DFD had hiertegen bezwaar aangetekend. 'Haar draagkracht is te beperkt,' zo verweerde ze zich.
Advertentie
Advertentie