Kruijswijk rijdt Vuelta, onderhandelt over nieuw contract
Wielrenner Steven Kruijswijk rijdt in augustus de Ronde van Spanje. De coureur van Rabobank krijgt in de Vuelta een beschermde rol. Dit heeft zijn ploegleiding hem deze week gemeld.
Giro
Kruijswijk bewees dit voorjaar in de Giro een uitstekende ronderenner te zijn, de Nuenenaar werd in Italië negende in het eindklassement. Afgelopen maand won hij nog de koninginnerit in de Ronde van Zwitserland.
Contract
Verder is Kruijswijk met Rabobank in onderhandeling over een nieuw contract. Zijn huidige verbintenis loopt in 2012 af.
Fanclub
Dinsdagavond werd in Gerwen de fanclub van de wielrenner gepresenteerd. Kruijswijk, die zich dit jaar in rap tempo bij de wereldtop heeft gevoegd, was daar zelf bij aanwezig. Tijdens de supportersavond zei de Nuenenaar dat het na zijn recente successen tijd is om zijn ambities bij te stellen. "Natuurlijk droom ik van het geel in Parijs, al is dat heel moeilijk. Ik denk dat ik wel mijn ambities kan gaan bijstellen tot top vijf in een grote ronde en misschien zelfs wel het podium", aldus Kruijswijk.
