VIDEO

Jongen (14) komt onder auto bij scoutinggebouw in Heeze

23 juni 2011 om 23:35
nl
Op het Ekelpad in Heeze is vrijdag een jongen onder een auto gekomen. Het ongeluk gebeurde op de parkeerplaats van scouting St. Nicasius. Het slachtoffer, een 14-jarig lid van de scoutinggroep, is met buikletsel per traumahelikopter afgevoerd.
Geschreven door

Zaterdagochtend kon een medewerker van de scouting melden dat het 'goed' gaat met de jongen. Hij ligt nog wel in het ziekenhuis. Diezelfde man wist niet hoe het ongeluk kon gebeuren. Het Eindhovens Dagblad meldt dat het waarschijnlijk tijdens een spel is gebeurd. Volgens de medewerker was de jongen bij bewustzijn toen hij werd afgevoerd.

Een leider vertelde tegen onze verslaggever dat het goed gaat met het slachtoffer. Volgens de leider zou de traumaheli zijn ingevlogen omdat er in het ziekenhuis in Eindhoven geen plaats zou zijn. De jongen is rond tien uur 's avonds met de helikopter naar Nijmegen gebracht.
Auto tegen boompje
De auto kwam tegen een boompje tot stilstand. De automobilist raakte niet gewond. De eerste melding van het ongeval kwam rond kwart over negen.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.