Advertentie
Alle huizen hebben weer gas in Vught
30 juni 2011 om 22:00
nl
Alle huishoudens in Vught hebben weer gas. Na het noodweer van dinsdag was bij tweehonderd huizen de gasleiding beschadigd geraakt. Vrijdag werd bij het laatste huis het gas aangesloten.
Volgens een woordvoerder van netwerkbeheerder Endinet ontstonden de problemen vooral doordat omvallende bomen gasleidingen meetrokken. In veel gebroken leidingen is water terechtgekomen. Endinet heeft de gasvoorziening omgelegd.
Omgeving Heiweg
Vooral gasleidingen in de omgeving van de Heiweg waren zwaar getroffen. In dit deel van Vught hebben de stormachtige wind en de neerslag dinsdagavond enorm huisgehouden. Door het noodweer zijn honderden bomen ontworteld en zijn tientallen auto's, huizen en wegen licht tot zwaar beschadigd.
Advertentie
Advertentie