Ontdek

Tweede ritzege Marianne Vos in Giro Donne

2 juli 2011 om 20:07 • Aangepast 3 oktober 2025 om 23:36

Marianne Vos heeft de derde etappe van de Giro Donne gewonnen. De Nederlands kampioene uit Meeuwen reed in etappe naar Fermo weg met de Britse Emma Pooley en liet haar tegenstandster in de sprint vervolgens kansloos.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het was de tweede ritzege voor Vos in deze vrouwenuitvoering van de Giro d'Italia, nadat ze ook de openingsetappe had gewonnen. Vos verloor vervolgens in rit twee de roze trui, maar mocht die zondag weer om de schouders trekken.

Vos noemde dat een fraaie beloning na een mooie dagzege. Of ze haar positie in het hooggebergte kan verdedigen, kon ze echter niet zeggen. "Ik voel me heel sterk. Of ik desondanks de echte specialisten kan bijbenen, durf ik niet te zeggen. Dat is ook voor mij een vraagteken. Vorig jaar is het niet gelukt, maar ik ga het proberen."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.