Ontdek

Vanschagen verruilt Trappers voor Kemphanen

6 juli 2011 om 18:33

Casey Vanschagen speelt komend ijshockeyseizoen voor de Eindhoven Kemphanen. De forward speelde de afgelopen acht seizoenen voor Tilburg Trappers. De 31-jarige Van Schagen is een vaste waarde in de Nederlandse ploeg.

Geschreven door

Kemphanen coach Tommie Hartogs is blij met de komst van Vanschagen: "Casey is een gedreven en ervaren speler die tot het randje gaat. Hij heeft een winnaarsmentaliteit en is een vaste waarde in het nationale team. Hij is bijzonder sterk voor de goal in het aanval vak en is daarnaast ook nog eens multidisciplinair omdat hij zowel de rol van forward als defence kan uitvoeren. Casey is zo’n speler die je liever in je eigen team hebt dan dat je tegen hem moet spelen, daarom zijn we ook erg blij dat hij volgend jaar in Eindhoven speelt."
Dankbaar
Vanschagen kijkt er naar uit om in actie te komen voor de Eindhovense club. "Dit seizoen heeft Tilburg ervoor gekozen om niet verder te gaan met mij. Enerzijds vind ik dat erg jammer omdat ik het altijd goed naar mijn zin heb gehad en altijd veel steun heb gekregen uit de supporters, ook in deze laatste paar weken, daar ben ik de supporters zeer dankbaar voor! Anderzijds ben ik ook een persoon die veranderingen in het leven omarmt en kijk ik er naar uit om voor Eindhoven Kemphanen te mogen spelen. Eindhoven heeft nu al een veelbelovend team staan met veel jongens die ik al ken van het nationale team. Ik kijk erg uit naar de start van het nieuwe seizoen en het spelen bij mijn nieuwe club."


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.