Ontdek

Moord Geldrop: 10 en 4 jaar cel

10 juli 2011 om 16:19 • Aangepast 28 september 2025 om 01:09

Het gerechtshof in Den Bosch heeft een vrouw uit Geldrop maandag veroordeeld tot tien jaar cel voor de moord op haar ex-vriend. Ze was begin december 2009 met twee mannen naar haar ex-vriend gegaan om hem een lesje te leren.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het slachtoffer zou hebben gedreigd sekstapes van hemzelf en de vrouw op internet te plaatsen. Dat wilde ze voorkomen. Een man uit Gemert kreeg vier jaar cel voor medeplichtigheid. De derde betrokkene, de toenmalige vriend van de vrouw, stond in hoger beroep niet terecht. Hij heeft zich neergelegd bij de gevangenisstraf van vijftien jaar die de rechter hem oplegde.

De rechter legde de vrouw eerder ook tbs op, maar daar ziet het Hof vanaf. Volgens het Hof is de kans op herhaling klein.
'Schiet hem, schiet hem'
De drie waren naar het slachtoffer gegaan om hem een lesje te leren. Het slachtoffer zou hebben gedreigd sekstapes van hem en de vrouw op internet te plaatsen. De vriend van de vrouw trok tijdens een worsteling met het slachtoffer een revolver. Toen die afging, vluchtte het slachtoffer naar buiten. Op de galerij werd hij vervolgens neergeschoten. De vrouw heeft haar vriend daartoe aangespoord door te roepen: 'Schiet hem, schiet hem'. De man die met de vrouw en haar vriend was meegegaan, heeft op geen enkele manier ingegrepen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.