Ontdek

Robert Gesink niet in Brabantse criteriums

19 juli 2011 om 09:47 • Aangepast 3 oktober 2025 om 21:21

Robert Gesink laat de criteriums na de Ronde van Frankrijk links liggen. De kopman van de Rabobankploeg heeft na een teleurstellende Tour behoefte aan een rustperiode. Daarna richt hij zich op de wedstrijden in het najaar.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Dat betekent dat Gesink niet te zien zal zijn in Brabantse criteriums zoals Daags na de Tour in Boxmeer en de Profronde van Stiphout.
Hoop nog niet opgegeven
Organisatoren hadden wel interesse in Gesink. Toch geeft Martin van Steen van Cycling Service uit 's Gravenmoer de hoop nog niet helemaal op. "Bij een ritzege in de Alpen gaan we toch nog een keer met hem praten", aldus de wielrenmakelaar die de renners contracteert voor 29 criteriums in Nederland en België.
Hoogerland en Ruijgh gewild
Johnny Hoogerland van de Brabantse wielerploeg Vacansoleil-DCM is tot nu toe de meest geboekte renner door Brabantse criteriums. De Zeeuwse aanvaller start in zeker vijf criteriums. Ook Vacansoleil-renner Rob Ruijgh is gewild. Hij staat bij zeker vier criteriums aan de start. Bekijk ook ons overzicht van gestrikte renners door de Brabantse criteriums.



App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.