Ontdek

Afhaalmaaltijden met ster zijn populair

24 juli 2011 om 17:00 • Aangepast 3 oktober 2025 om 20:47

De afhaalmaaltijden van restaurant De Treeswijkhoeve in Waalre zijn in trek. Het sterrestaurant verkoopt er nu dertig per dag, nog geen zes weken nadat het met de afhaalservice startte.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Chef-kok Dick Middelweerd zegt in een interview met horecablad missethoreca verrast te zijn door het succes. Hij bekijkt nu hoe groot het project nog kan worden zonder dat zijn sterrenzaak eronder lijdt. "Het wordt nu nog in de keuken gemaakt, maar we moeten kijken naar een andere ruimte. Maar het blijft wel onder één dak."

Bij Trees voor Thuis, zoals zijn maaltijdservice heet, biedt Middelweerd afhaalmaaltijden, maar dan wel uit een hoogwaardige keuken en met verse producten. Zo'n afhaalmaaltijd kost 13,85 euro.

Overigens is de service de komende 3,5 week niet beschikbaar vanwege vakantie.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.