Eindhovenaar gewond na vechtpartij met bijl
Bij een ruzie in het centrum van Sneek in Friesland begin deze maand is een 41-jarige man uit Eindhoven geslagen met een handbijl. Dat meldde Opsporing Verzocht dinsdagavond.
Het slachtoffer kon de klap met zijn armen afweren waardoor hij niet gewond raakte aan zijn hoofd. Wel raakte hij gewond aan zijn arm. Een vriend van de Eindhovenaar maakt een foto van de dader, waarop voornamelijk kleren te zien zijn.
Opel Vectra
Het Brabantse duo was samen een weekendje op stap in Sneek. De dader is een blanke man tussen twintig en dertig jaar oud. Het slachtoffer omschreef de man als niet verzorgd. Ook was er een vrouw bij, ze zat in een auto op de man te wachten. Ze reden in een ouder model Opel Vectra hatchback.
Getuigen
De Brabantse mannen konden de taal waarin gesproken werd niet thuisbrengen. Het kon Fries zijn of een Fries dialect maar ook een Duits dialect of een Oost-Europese taal. De politie deed een oproep bij Opsporing Verzocht omdat ze getuigen zoekt. Onduidelijk is hoe de vechtpartij is ontstaan.