Advertentie
Vier mannen aangehouden na vechtpartij in Zevenbergen
29 juli 2011 om 18:14 • Aangepast
3 oktober 2025 om 20:05
Vier mannen zijn zaterdagochtend rond halfdrie opgepakt omdat ze betrokken waren bij een vechtpartij op de Markt in Zevenbergen. Surveillerende agenten zagen de knoppartij en besloten alle vier de betrokkenen op te pakken.
Het gaat om 23-jarige en een 38-jarige man uit Alphen en een 41-jarige en een 24-jarige man uit Zevenbergen. De vechtpartij bleek al enige tijd aan de gang te zijn, maar niemand had de politie gebeld. Aanleiding voor de vechtpartij zou het gedrag van een van de vriendinnen van de betrokkenen zijn.
Een van de mannen uit Alphen zou hierbij een kopstoot hebben uitgedeeld en een van de mannen uit Zevenbergen zou hierna een bierglas in het gezicht van een van de mannen uit Zevenbergen hebben gegooid. Het slachtoffer had hierdoor snijwonden in het gezicht.
Advertentie
Advertentie
