Orlando Engelaar niet mee met PSV voor duel met SV Ried

16 augustus 2011 om 12:31
nl
Orlando Engelaar is niet met de PSV-selectie afgereisd naar Oostenrijk voor de Europa League-wedstrijd tegen SV Ried. De middenvelder miste zaterdag al de competitiewedstrijd tegen RKC. Volgens Voetbal International is Engelaar in afwachting van een transfer en blijft hij daarom in Eindhoven.
Geschreven door

Atiba Hutchinson is hersteld van zijn knieblessure en hij is wel mee naar Oostenrijk. De Canadees maakte maandag zijn rentree bij Jong PSV.

Ook jeugdspeler Maikel Verkoelen maakt deel uit van de selectie. De verdediger zat zaterdag ook al op de bank tijdens de wedstrijd tegen RKC.
Tyton speelgerechtigd
De Poolse doelman Przemyslaw Tyton is speelgerechtigd voor het duel met Ried. Timothy Derijck, die maandag werd overgenomen van ADO Den Haag, mag nog niet meevoetballen. De Belg kwam met ADO eerder deze zomer al in actie in de Europa League. Derijck is wel mee afgereisd naar Oostenrijk.







App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.