Ontdek
VIDEO

Drie verdachten schietpartij Sint-Willebrord op vrije voeten

16 augustus 2011 om 14:13 • Aangepast 3 oktober 2025 om 17:59

Drie van de vier verdachten van de schietpartij in Sint-Willebrord zijn sinds woensdagochtend weer vrij. Een verdachte blijft voorlopig nog vastzitten.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Volgens een politiewoordvoerder is het onderzoek naar de schietpartij van dinsdag in volle gang. Het slachtoffer, een 44-jarige man uit Sint-Willebrord, ligt nog gewond in het ziekenhuis. Hij maakt het naar omstandigheden goed. De man heeft politiebewaking gekregen.

Volgens getuigen werd de man dinsdag voor zijn woning beschoten, maar werd hij niet geraakt. Vervolgens zou hij klappen hebben gehad met de kolf van een vuurwapen. Van de vier verdachten werden er drie aangehouden in de woning in de Lijsterstraat en één in een auto op de weg van Sint-Willebrord naar Etten-Leur. Een 16-jarige jongen, een 24-jarige man en een 42 jarige vrouw die dinsdag werden aangehouden in een huis aan de Lijsterstraat zijn na verhoor vrijgelaten. De verdachte die nog wel vastzit is een 45-jarige man die in Etten-Leur werd aangehouden.

Volgens buurtgenoten zou het om een uit de hand gelopen familieruzie gaan. Een familielid heeft toegegeven dat er al langer spanningen waren, die nu weer zijn opgelaaid.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.