Ontdek

Meer bromfietsen gestolen in Brabant

17 augustus 2011 om 18:31

Er zijn het afgelopen jaar veel meer brom- en snorfietsen gestolen in Brabant dan in dezelfde periode vorig jaar. Dat blijkt uit een rapportage van Stichting Aanpak Voertuigcriminaliteit.

Geschreven door

Alleen in de regio Brabant-Noord daalde het aantal bromfietsdiefstallen van 262 naar 255. In Zuidoost-Brabant was de stijging het grootst. Hier steeg het aantal bromfietsdiefstallen met 95 naar 414 in totaal. In Midden- en West-Brabant werden 323 bromfietsen gestolen. Dat waren er 34 meer dan in de eerste zes maanden van 2010.

Werden er in de provincie flink meer bromfietsdiefstallen ontvreemd; auto's, bedrijfswagens, motoren en aanhangers werden juist gestolen. In totaal werden 1385 voertuigen in Brabant weggehaald. Dat zijn er 138 minder dan in de eerste helft van 2010.


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.