Ravage op N65 bij Haaren na ongeluk met vrachtwagens
Op de N65 ter hoogte van Haaren is woensdag rond het middaguur een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. Een 34-jarige vrachtwagenchauffeur uit Eindhoven is gewond geraakt. De politie sprak van een ravage. De weg ging even voor zes uur weer open voor het verkeer.
De weg gaat pas om zes uur weer open, het is volgens de politie een ravage op de N65.
Via middenberm op andere rijbaan
Het ongeluk gebeurde op een kruising tussen Den Bosch en Tilburg. Volgens de politie kwam een 34-jarige Eindhovenaar met de rechterwielen van zijn kraanwagen in de berm terecht. De chauffeur verloor de macht over het stuur en kantelde via de middenberm op de andere rijbaan.
Rollen glasvezel op de weg
Daarbij botste de kraanwagen tegen een tegemoetkomende vrachtwagen van een 24-jarige man uit het Belgische Turnhout. Op de vrachtwagen lagen 36 rollen glasvezel van 200 kilo per stuk. Die liggen voor een groot deel verspreid over de weg.
Trailer met koeien
De Eindhovenaar is met rugletsel en mogelijk inwendig letsel naar het ziekenhuis gebracht. De andere chauffeur kwam met de schrik vrij. Een van de rollen schampte ook nog een auto met twee koeien in een trailer. De chauffeur en de dieren bleven ongedeerd.
