Advertentie
Emilie Mol weer in hockeyselectie Oranje
31 augustus 2011 om 19:22
Hockeyster Emilie Mol van HC Den Bosch is door bondscoach Max Caldas weer opgenomen in zijn selectie. Mol is na lang blessureleed in augustus weer begonnen met trainen.
Clubgenoten Frederique Derkx en Marloes Keetels maken hun debuut in de selectie van Caldas, die uit 25 speelsters bestaat. Den Bosch is hofleverancier: ook Margot van Geffen, Maartje Goderie, Sabine Mol, Maartje Paumen en Lidewij Welten zijn geselecteerd. Oranje-Zwart levert Marilyn Agliotti en Daphne van der Velden.
Voorbereiding
De selectie heeft vanaf 19 september een driedaags trainingskamp op Papendal. In december volgt een trainingskamp in het Spaanse Alicante. Oranje is in voorbereiding op het toernooi om de Champions Trophy dat op 28 januari begint. Daarvoor worden uiteindelijk achttien speelsters geselecteerd.
Advertentie
Advertentie