Ontdek

Man gewond na ingrijpen bij overval in Vlijmen

1 september 2011 om 22:21 • Aangepast 3 oktober 2025 om 15:38

Op het Plein in Vlijmen is vrijdagavond de eigenaar van een videotheek gewond geraakt, nadat hij had ingegrepen bij een overval.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De man had gezien dat een ongeveer 80-jarige vrouw door een zwerver beroofd was van haar boodschappen en portemonnee. De bejaarde had net daarvoor de boodschappen bij de nabijgelegen EmTé gedaan. De zwerver ging er daarna per fiets met de buit vandoor.
Gat in hoofd
Toen de videotheekeigenaar de overval zag gebeuren, ging hij voor de fiets staan, maar hij werd vervolgens door de overvaller mishandeld. Daar hield hij een bebloed gezicht en een gat in zijn hoofd aan over. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht.

Een man die in een restaurant zat te eten zag de mishandeling en greep in. Hij heeft de overvaller aangehouden en aan de politie overgedragen.
Politiehelikopter ingezet
Omdat er sprake zou zijn van meerdere daders, heeft de politie een helikopter ingezet. Een man en een vrouw zijn aangehouden. Volgens het Brabants Dagblad gaat het om een 55-jarige Bosschenaar. Het incident zorgde voor een grote toeloop van publiek.


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.