Jong Oranje verslaat ook Luxemburg
Jong Oranje heeft dinsdag tegen Luxemburg zijn tweede wedstrijd in de kwalificatie voor het Europees kampioenschap van 2013 gewonnen. De door PSV aan NEC verhuurde Género Zeefuik scoorde tweemaal in de met 4-0 gewonnen wedstrijd.
In de Adelaarshorst van Deventer was het elftal van bondscoach Cor Pot dinsdag te sterk voor Luxemburg. Enkele dagen eerder werd in Bulgarije al de eerste zege geboekt (1-0).
Zeefuik maakte de eerste twee treffers. Tegen Bulgarije was hij ook al belangrijk. In die wedstrijd maakte Zeefuik het enige doelpunt, na te zijn ingevallen voor Luc Castaignos. Deze keer kreeg de spits van NEC vanaf het begin de voorkeur boven de aanvaller van Internazionale.
Geen Gabral
Naast Castaignos was ook Jerson Gabral niet van de partij. De aanvaller van Feyenoord was voor het duel al afgehaakt met een blessure aan het bovenbeen. Marco van Ginkel stond na zijn debuut van vorige week opnieuw in de basis.
Zeefuik zorgde al na 8 minuten voor de 1-0. Na bijna een uur scoorde hij voor de tweede keer. Uit een strafschop maakte Leroy Fer van FC Twente er 3-0 van. Ricky van Haaren bepaalde vervolgens de eindstand op 4-0.
