Ontdek

Golfer Lafeber 56e op KLM Open

10 september 2011 om 19:58 • Aangepast 23 september 2025 om 07:12

Golfer Maarten Lafeber uit Eindhoven is zondag als 56e geëindigd op de KLM Open in Hilversum.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Lafeber werkte zondag een redelijke vierde ronde af. Hij ging rond in 69 slagen, dat is één slag onder het baangemiddelde. Lafeber herstelde zich zo van zijn tegenvallende optreden in de derde ronde op zaterdag, toen hij 73 slagen nodig had voor de 18 holes.

Lafeber aasde op een hogere klassering in Hilversum. Om zijn speelrecht voor de European Tour te houden, moet de Eindhovenaar meer dan 200.000 euro aan prijzengeld verdienen. Tot nu toe staat de teller op 'slechts' 91.000. In 2003 won Lafeber nog de KLM Open.

Het toernooi in Hilversum werd gewonnen door de Brit Symon Dyson. Hij had voor de vier rondes 266 slagen nodig, 13 slagen minder dan Lafeber. Het was al de derde keer dat Dyson de KLM Open won.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.