Advertentie
Akkoord over MOB-complex Deurne
22 september 2011 om 17:07
De gemeente Helmond en het bedrijf Edco hebben overeenstemming bereikt over het voormalige mobilisatiecomplex in Deurne. Edco wordt de huurder van het enorme ditributiecentrum dat op dit complex aan de Helmondsingel komt. De bouw van het centrum is hiermee definitief.
Met het sluiten van dit akkoord heeft de gemeente Helmond besloten niet in beroep te gaan tegen een eerdere uitspraak van de bestuursrechter. De gemeente Helmond had grote moeite met de bouwvergunningen voor het distributiecentrum die de gemeente Deurne had verleend.
Helmond was onder meer bang voor de opslag van gevaarlijke stoffen. Volgens de rechter in Den Bosch komen die echter helemaal niet op het terrein in Deurne te liggen.
Advertentie
Advertentie