Ontdek

Bedreigde vrouw Nuenen wil niet verhuizen

27 september 2011 om 15:01 • Aangepast 3 oktober 2025 om 11:37

De bedreigde moeder Wilma Hugers wil toch met haar dochter aan de Kuifmeeshof in Nuenen blijven wonen. Eerder voelde ze zich een paria in de wijk en wilde ze weg.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Hugers en andere buurtbewoners ontvingen in de afgelopen weken dreigbrieven. De anonieme afzender wilde niet dat de kinderen in de buurt met de dochter van negen zouden spelen en hoopte te bereiken dat moeder en kind weg zouden gaan.
Geen verdachte meer
Een buurvrouw is vorige week aangehouden maar inmiddels geen verdachte meer. Hugers woont ruim een jaar in de Nuenense wijk en zegt zich nooit thuis gevoeld te hebben. Het onderzoek naar de zaak loopt nog.
Informatieavond voor ouders
De gemeente Nuenen heeft dinsdag nog een informatieavond gehouden voor ouders uit de buurt. Mensen konden informatie krijgen over hoe zij met hun kinderen om kunnen gaan rond de kwestie van de dreigbrieven. Twee stellen hebben zich gemeld.


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.