Ontdek

Medewerker Grass Company weer aangehouden

28 september 2011 om 00:33

Een medewerker van de Brabantse coffeeshopketen Grass Company is dinsdagochtend voor de tweede keer in korte tijd aangehouden. Directeur Marco de Jong heeft dat woensdagavond gezegd.

Geschreven door

De 48-jarige Tilburgse medewerker is dinsdagochtend van zijn bed gelicht en heeft een dag vast gezeten. Volgens het bedrijf is hij verhoord over de voorraad van de coffeeshop die de politie op 1 september oprolde in Den Bosch. Er is geen drugs gevonden of in beslag genomen.
Eerste aanhouding
De man is begin september al een keer aangehouden tijdens een hennepactie aan de Rietveldenweg in Den Bosch. De politie nam er acht kilo hennepproducten en 15.000 voorgedraaide joints in beslag.

Daarop staakte de Grass Company als protest de verkoop van softdrugs in de coffeeshops Tilburg en Den Bosch. De verkoop in Tilburg is vorige week weer hervat. Voor de shops in Den Bosch vindt de Grass Company dat vanwege het politieonderzoek nog te riskant, zei De Jong woensdagavond.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.