Ontdek

Helmond opent jacht op konijnen

29 september 2011 om 16:32

Mensen die in Stiphout en Helmond-Oost wonen hebben al maanden last van konijnen. De gemeente Helmond heeft nu aangekondigd dat ze de jacht gaat openen op deze knaagdieren. De konijnen ondergraven taluds en laten vele gaten achter in grasvelden en zelfs voortuinen van huizen.

Geschreven door

De gemeente Helmond bekijkt nu hoe ze de overlast zo snel en afdoende mogelijk kan aanpakken. Er wordt gedacht aan het plaatsen van hekken of het vangen van de konijnen met netten of fretten.

De konijnen ondergraven taluds en laten vele gaten achter in grasvelden en zelfs voortuinen van huizen. Ook leidt hun graafwerk ertoe dat tegels los komen te liggen.

De gemeente Helmond bekijkt nu hoe ze de overlast zo snel en afdoende mogelijk kan aanpakken. Er wordt gedacht aan het plaatsen van hekken of het vangen van de konijnen met netten of door fretten. Ze gaat dit doen in overleg met bewoners en de plaatselijke wildbeheereenheid, waarin jagers en natuurbeschermers zijn vertegenwoordigd.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.