Nog veel onduidelijk over lijk in kofferbak uitgebrande auto Spoordonk
De politie heeft maandag de uitgebrande auto waarin een lijk werd gevonden in Spoordonk weggehaald. Eerder werd het lichaam al geborgen. Het is nog steeds onduidelijk wie het slachtoffer was. Of het om een man of een vrouw gaat, is niet bekendgemaakt. De politie onderzoekt de zaak met 25 mensen.
Het lijk werd maandagmorgen gevonden in de kofferbak van een uitgebrande Audi in een bosgebied vlakbij het viaduct over de snelweg A58. De politie kreeg om kwart voor twee zondagnacht de melding van een brandende auto aan de Kattenberg. Nadat het vuur was geblust, werd het lichaam van een onbekend persoon aangetroffen. De kentekenplaten van de auto waren al weggehaald.
Groot onderzoek
De politie is direct met een groot onderzoek begonnen. Hiervoor zijn in eerste instantie vijftien mensen ingezet. Een deel van de Kattenberg werd afgezet. Een politiehelikopter cirkelde boven het gebied om te helpen met het sporenonderzoek.
Misdrijf
Er wordt rekening gehouden met een afrekening in het criminele circuit. De politie gaat in ieder geval uit van een misdrijf. Over de identiteit van het slachtoffer kon de politie maandag nog niks zeggen. Het is door de brand zelfs nog onduidelijk of het om een man of een vrouw gaat.
Lesley Tunk
Het lijk in de kofferbak doet denken aan de onopgeloste moord op Eindhovenaar Lesley Tunk. Tunk werd vorig jaar november in Esbeek doodgeschoten in een uitgebrande auto gevonden. Deze moordzaak werd in verband gebracht met een reeks gewelddadige incidenten veroorzaakt door rivaliserende drugsbendes in Brabant.
