Ontdek

Ralf Mackenbach overspoeld met felicitaties op Twitter

3 oktober 2011 om 19:40

Hij mag brommer rijden, hij mag bier drinken en naar spannende films. Zanger Ralf Mackenbach uit Best is dinsdag, op dierendag, zestien jaar geworden. Op Twitter stroomden de felicitaties binnen.

Geschreven door

#gefeliciteerdRalf was dinsdagochtend zelfs een tijdje trending topic. Het stond in het lijstje onderwerpen waarover het meest getwitterd werd. Aan het eind van de dag was het twitteraccount van Ralf, @raffelinie, het populairste account van dat moment. De jonge zanger werd vooral gefeliciteerd door zijn vrouwelijke aanhang. Daarbij waren de liefdesverklaringen, x-jes en hartjes niet van de lucht.

Ralf zelf wenste al zijn fans een 'hele goede, diertastische ochtend' en baalt een beetje op zijn verjaardag: hij moet gewoon naar school. Hij wees er nog op dat zijn vader ook jarig is op 4 oktober.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.