'Dode man in Steenbergen was inbreker'
In een huis aan de Kruitweg in Steenbergen is woensdagnacht een dode man gevonden. De 24-jarige man zou volgens buurtbewoners een inbreker zijn. De politie denkt dat het om een misdrijf gaat.
Volgens mensen uit de buurt zou er een achtervolging geweest zijn, waarna de inbreker bij een huis door het raam is gesprongen. De 63-jarige bewoonster van dat huis had niets te maken met de inbraak of hennepplanten.
Hennep
Volgens een buurtbewoner was de inbreker op zoek naar hennepplanten: "We hebben buren en die hebben een paar van die plantjes staan. Die hebben ze weg willen halen. Toen is de inbreker achtervolgd door de eigenaren. Hij schijnt bij de buren door de ruit gesprongen te zijn."
Onderzoek
De man werd gevonden in een huis aan de Kruitweg, nabij de kruising met de Middenwal in Steenbergen. De politie vond hem in zwaargewonde toestand. Agenten en ambulancepersoneel hebben nog geprobeerd de man in leven te houden. Maar hij overleed kort na aankomst van de hulpdiensten. De politie deed urenlang onderzoek. Burgemeester Jan Hoogendoorn van Steenbergen kwam ook een kijkje nemen, maar hij kon niets zeggen over de oorzaak.
Dode aangetroffen
Volgens een woordvoerder van de politie heeft iemand gebeld en troffen de hulpdiensten om iets voor vier uur de man aan.