Dode Spoordonk: politie wil meer weten over jerrycans en spijkerbroek
De politie heeft twee stalen jerrycans gevonden bij de uitgebrande auto in Spoordonk waarin maandag het stoffelijk overschot van een man werd gevonden. Ook bleek de nog onbekende man vrij exclusieve jeans aan te hebben. De politie wil meer weten over de spullen.
De politie is op zoek naar mensen die jerrycans missen. Het zijn stalen jerrycans met een inhoud van twintig liter. Mogelijk heeft iemand gezien dat ze werden volgetankt bij een benzinepomp.
Exclusief jeansmerk
Verder heeft de politie bekendgemaakt dat het slachtoffer een broek droeg van het exclusieve Italiaanse modemerk 'Jacob Cohen Jeans'. Mogelijk zijn er mensen die iemand in hun naaste omgeving kennen die dit merk jeans draagt en waarvan zij sinds afgelopen weekend niets meer hebben vernomen.
Gestolen auto
De wagen waarin het lijk werd gevonden, een Audi, stond in een bosgebied bij de Kattenberg in het buitengebied van Spoordonk en was in februari gestolen in Oosterhout. 's Avonds werd in hetzelfde gebied een uitgebrand busje gevonden. Volgens de politie is er voorlopig van enig verband geen sprake.
Bureau Brabant
Het opsporingsprogramma Bureau Brabant besteedt maandag aandacht aan deze zaak. De uitzending van Opsporing Verzocht van de AVRO afgelopen dinsdag, waarin ook aandacht was voor de zaak, leverde tien tips op.
