Advertentie
Verkeer op A2 muurvast door meerdere ongelukken
10 oktober 2011 om 10:09
Het verkeer op de A2 in Noord-Brabant had dinsdagmorgen veel last van ongelukken. Vanuit het zuiden richting Eindhoven stond 18 kilometer file. Ook op de A2 tussen Den Bosch en Eindhoven stond het in beide richtingen vast. Halverwege de ochtend waren de snelwegen allemaal weer open.
Op de A2 bij Leende verloor een vrachtwagen een paar banden. Enkele auto's reden daar tegenaan. Het verkeer liep daardoor helemaal vast tussen Nederweert en Valkenswaard.
Op de A2 van Eindhoven naar Den Bosch gebeurde een ongeluk waarbij vijf auto's betrokken waren. Er raakte niemand gewond. Er werden twee rijstroken afgesloten bij het Texaco tankstation Ooiendonk bij Liempde. Vlak voor halfnegen ging de weg weer open. Aan de andere kant van de weg ontstond een kijkersfile van 16 kilometer.
Advertentie
Advertentie