Ontdek

Nieuwe commissarissen voor RKC Waalwijk

12 oktober 2011 om 11:30 • Aangepast 1 oktober 2025 om 15:54

RKC Waalwijk heeft haar Raad van Commissarissen uitgebreid van drie naar vijf man. Stefan van Hulten en John Huiberts zijn erbij gekomen. Zij zijn met hun bedrijven lid van de businessclub van RKC.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Als commissaris gaan zij toezicht houden op het reilen en zeilen binnen de club en richten ze zich op de aanstelling van een nieuwe directeur algemene zaken. Die heeft RKC niet sinds Justin Goetzee de club verliet.
Jonge ondernemers
Toezichthouder Jan Snoeren typeert Van Hulten en Huiberts als 'twee succesvolle ondernemers met een groot hart voor RKC'. "Zij zijn al jaren nauw betrokken bij het wel en wee van onze club."

Huiberts is eigenaar van multinational IGM Resins en op en top Waalwijker. Snoeren: "John weet wat er gevraagd wordt om succesvol te zijn. Daarnaast is hij, evenals Stefan, een jonge ondernemer die onze club graag vooruithelpt."

Van Hulten is als 'strategy director' en eigenaar van Scheepens reclame adviseurs nauw betrokken geweest bij de totstandkoming van de nieuwe missie en visie van de club. "Hij kent het fundament van de club als geen ander en gaat dit met ons verder vormgeven."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.