Advertentie
Bioscoopfilm De Bende van Oss overal ondertiteld
12 oktober 2011 om 17:28
1/2 10.000e bezoeker Bende van Oss verwacht
nl
De film De Bende van Oss wordt voortaan in elke bioscoop ondertiteld. Het Brabants dat in de film wordt gesproken blijkt maar moeilijk verstaanbaar voor de bioscoopbezoeker.
Bioscoopexploitanten mochten eerst zelf kiezen of ze de ondertitelde versie toonden of de versie zonder ondertitels. Nu wordt door de filmmaatschappij met klem aangeraden de ondertitelde versie te laten zien.
10.000e Osse bezoeker
De film doet het daarom in Brabant erg goed. In de Osse bioscoop Utopolis wordt vrijdag de 10.000e bezoeker van de film verwacht. Degene die het 10.000e kaartje koopt, zal feestelijk worden ontvangen door regisseur André van Duren.
Bijna 10.000 mensen bezochten de film in Oss. De makers verwachten volgende week de 100.000e bezoeker voor heel Nederland.
Advertentie
Advertentie