Ontdek
VIDEO

FC Den Bosch pakt ook tegen FC Volendam geen punten

14 oktober 2011 om 00:12 • Aangepast 3 oktober 2025 om 08:50

FC Den Bosch blijft stroef draaien. Vrijdagavond verloor de ploeg van coach Fons Groenendijk de thuiswedstrijd tegen FC Volendam met 2-1. Daardoor blijft FC Den Bosch staan in de onderste regionen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

FC Den Bosch begon slecht aan de wedstrijd. De ploeg was slordig in balbezit en Volendam maakte daar gebruik van. Na dertien minuten profiteerde Jack Tuyp van slordig balverlies van Bart van Brakel. Hij tikte simpel de 1-0 binnen. Na ruim een halfuur verdubbelde verdediger Henny Schilder de Volendamse voorsprong, nadat de Bossche defensie een corner niet goed kon wegwerken.
Iets rechtzetten
Na rust stond er een heel ander Den Bosch, een verbeten ploeg die iets wilde rechtzetten. Het publiek zag dat en ging weer achter de ploeg staan. Na 54 minuten kopte Tom van Weert kopte van dichtbij raak. Dat gaf Den Bosch nieuwe hoop. Maar diezelfde Van Weert werd tien minuten voor tijd de schlemiel van de wedstrijd toen hij een penalty miste. Daardoor bleef de 2-1 voor Volendam op het scorebord staan.
'Doelstelling blijft staan'
Door de thuisnederlaag zakt FC Den Bosch naar de zestiende positie in de Jupiler League. "En daar horen wij zeker niet te staan", meent verdediger Kees van Buuren. Toch wil coach Fons Groenendijk niet tornen aan de doelstelling van de club. "Het is duidelijk dat we achterop raken, maar de wens dat we de nacompetitie willen halen blijft staan. We moeten echter wel zorgen dat we snel punten pakken, anders wordt het een lasig karwei", zei hij tegen Omroep Brabant.






App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.