Ontdek

Defensie akkoord met uitbreiding kazerne Roosendaal

25 oktober 2011 om 13:43 • Aangepast 3 oktober 2025 om 07:05

De uitbreiding van de Engelbrecht van Nassaukazerne in Roosendaal gaat definitief door. Dat heeft een woordvoerder van Defensie laten weten.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

In de kazerne huist het Korps Commando Troepen van de Landmacht. Er komen extra faciliteiten omdat de commando's al jaren uit hun jas zijn gegroeid. De uitbreidingsplannen liggen er ook al jaren, maar waren in de koelkast beland vanwege de bezuinigingen bij Defensie.

De uitbreiding gaat om een gebied van 2600 vierkante meter dat naast de huidige kazerne ligt. Er worden leslokalen, kantoren en een legeringsgebouw gerealiseerd. Ook komen er op het terrein enkele honderden extra parkeerplaatsen.

De werkzaamheden zullen in verschillende fases uitgevoerd worden. De start van de uitbreiding is halverwege 2013.


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.