Advertentie
Robert Maaskant ontslagen bij Wisla Krakow
8 november 2011 om 00:02 • Aangepast
17 september 2025 om 00:30
Voetbaltrainer Robert Maaskant heeft zijn ontslag gekregen als trainer van de Poolse club Wisla Krakow. Dat wordt gemeld op de website van de club.
Het bestuur heeft besloten om de trainer uit Breda te ontslaan. Zij vinden dat Maaskant ondermaats presteert in de competitie. Kazimierz Moskal neemt zijn taken over.
De vierde nederlaag op rij, afgelopen weekeinde in de derby tegen hekkensluiter Cracovia (1-0 door een doelpunt van Koen van der Biezen), werd Maaskant noodlottig.
Robert Maaskant was sinds augustus vorig jaar coach van Wisla Krakow. Onder zijn leiding won de club het Poolse kampioenschap van het seizoen 2010/2011. Ook kwalificeerde Wisla Krakow zich voor de voorrondes van de Champions League. Die overleefde de club niet en daarom speelde de Poolse kampioen dit seizoen in de Europa League.
Advertentie
Advertentie
